Co doporučují designerové interiéru – úžásné a zajímavé dekorační doplňky nástěnné

Posted on 21/06/2018 4:26pm

Aranžmá pokoje je umění, díky kterému dokonce průměrný a nevelký pokoj může pravdivě přitáhnout pozornost a odlišovat se z jiných. Je to možné díky pečlivému přizpůsobení barev, dekoračních příloh, lamp a přiíslušenství do plochy, počtu oken, umíštění a základní funkci pokoje. Teď odborní aranžérové nejednou doporučují zajímavé moderní obrazy na zeď – zejména když někdo planuje obnovu bytu anebo prostě chce něco v prostoru změnit, určitě nejlépe je prohlížet.

moderní kuchyně
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Zvláště 3D obrazy na zeď lámou rekordy popularity vzhledem k svým unikátním dekorativním vlastnostem - zveřejněna zde. Jsou to obvykle velmi kvalitní vytisky mnohých fotografií buď grafik na plátně anebo ostatních odolných látkách. V současné době dekorace z těchto obrazů je složená z jednoho obrazu děleného na několik částí, tak aby tvořily jeden stylistický celek, ale s viditelnými mezery. Určitě ne vždycky fotografické obrazy často jsou souborem blízko se nacházejících částí nějakého obrázka, ale je to jeden z populárních trendů, který dává možnost přidání do pokoje pozoruhodný rys. Díky takovým dekorativním doplňkům je možné na stěnách vlastnit asi všechno: abstraktní vzory, renomované umělecké fotografie nebo krásné výhlídky metropolií, moře a vesnic, grafiky představující bludiště anebo souhvězdí, ovoce a ostatní plody.výzdoba
Author: Siavash Sam Anvari
Source: http://www.flickr.com
Nabídky takových obrazů jsou velice hodnocené odborními aranžéry interiérů vzhledem k velkému nabídek dostupných vzorů. Tematika je tak široká, že 3D obrazy na zeď můžou viset prakticky všude – v kancelářích, obývacím pokoji, ložnici, u schodů buď kuchyni. Nyní nejlépe vědět, že obrazy do kuchyně jsou tř. fotky s motivem barevních ovoce, podzimních stromů, pampelišek nebo břečťanu. Nejlépe, vědět že v kuchyni nějaká míra extravagance není vůbec problém, když všechno jiné dobře shoduje stylisticky. Když pro kuchyni jsou vybrané obrazy trojrozměrné, jsou to často konvexní nestandardní tvary přilepené na stěnu, ke kterým patří např. noční nebe, ptáci anebo velmi v dnešní době subtilní obrázky ve stylu vintage - . Aby mít jakousi představu o tom, jak nápaditě může vypadat kuchyně díky rozmanitým moderním obrazům, docela účelné řešení je prohlížet několik hotových aranžmá – může to přesvědčovat i největší skeptiky.

Tags: pokoje, kuchyni, grafiky