Jak obdržet autenticky zajímavý styl v pokoje

Posted on 05/02/2018 4:26pm

V současné době již asi každý ví, co jsou fototapety a jak zajímavé dávají možnosti v aranžaci prostorů. Díky fototapetám úplně obyčejný a průměrný prostor může získat docela jedinečný a baječný vzhled, a kvůli široké nabídce látek, fototapety můžou být připevněné nejen v obývaku anebo ložnici, ale rovněž v prostorech náchylných na vliv vody – například koupelnu nebo kuchyňský kout. Z tohoto důvodu rozhodně stojí, postárat se o nádherný styl dosažitelný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na stěnách ve svém interiéru co si jedině přeje.

Kuchyně designer
Author: homestilo
Source: http://www.flickr.com
Během volby dekorací pokoje pro teenagera nejlépe být si vědom, že v dnešní době fototapety grafiti lámou rekordy popularity – především, když puberťák má zájem o hip-hop buď malování tou technikou. Takové fototapety jsou stejně odolné jako autentické grafiti, neničí zdi a neobsahuje škodné látky přitomné v některých neprofesních sprejích. Rodiče i nemusí se obávat, že malba autentického grafiti bude neúspěšná a např. barvy nebudou slušit anebo zbytek začne téct dolů. Určitě fototapety grafiti jsou skvělou volbou nejen pro mladé lidé, ale pro každého, kdo má rád hip-hop, a zvláště style wildstyle, old school buď wholecar – jsou to vzory fototapet s grafiti většinou nabízené v obchodech s dekoracemi. Prostor s motivem grafiti nejlépe připojit s novodobém nábytkem, tř. v industriálním stylu; pozoruhodně budou vypadat přílohy a dekorace které navazují na motivy vinylových desek, mikrofonů buď různorodé nápadité designerské doplňky - Klikněte pro více.



grafitti
Author: Texas State Library and Archives Commission
Source: http://www.flickr.com
Kromě stylu hip-hop velice populární jsou dekorace v tematice sportu. Jsou to např. plakáty (rovněž ve velkých rozměrech), designerský nábytek, dekorační výrobky navazující do tvaru míčů fotbalových anebo basketbalových, ale kromě toho stojí být si vědom, že fototapety sport je rovněž skvělá volba pro milovníka sportu. Témata takových fototapet jsou různorodá – jsou to fotky surfařů, míčů buď i tenisistů. Každá dekorace pokoje která sluší zájmům bydlicího způsobí skvělou náladu – a je to pokáždé důležité v průběhu aranžaci prostoru. Kromě toho soudobé dekorace přispívají k tomu, že pokoj pozitivně se odlišují od ostatních - se podívat na tento odkaz.

Tags: styl, zbytek, dekorace