Odjakživa jsme milovali přilepovat nálepky všude kde se dalo v pokojích

Posted on 21/06/2018 3:14pm

Když jsme byli malí, dostávali jsme nálepky, a pokud je nebylo kde přilepit, tak jsme je lepili na dveře eventuálně různorodý nábytek. Po této práci, naše skříně, možná také stěny, obdržely dost zabrat a chtělo by je opravit.
Dva nápady jak toto zrenovovat. /


Dětské místnosti jsou plné hraček a všemožných dětských věcí. Pokud se nám již podařilo nálepky odstranit ze zdi, eventuálně očistit pokreslené zdi, pak je jsme povinní nějak obnovit. Na stěny se perfektně hodí dětské fototapety - mnohem více najdete na této stránce. Jsou to tapety přeplněné dětskými světy. Hodně královen, barbín, zvířátek a ostatních osůbek. Tapety jsou většinou vyměnitelné, to znamená, že by až tolik nevadila jakási další samolepka, jistěže by tam i padla. Dětské fototapety se perfektně hodí do celého dětského pokoje, eventuálně třeba jenom na jednu stěnu. Nemusí být vytapetovaný celý prostor. /
dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské obrázky a nálepky se rovněž smí nacházet na dveřích v domě. Je úplně prostý recept jak se od toho oprostit. Samolepící tapety na dveře krásným způsobem zakryjí nedostatky, jaké si tam nepřejeme vidět. Hezký obrázek na tapetě smí zpříjemnit náš pokoj - klikněte na něj. Ba i na samolepící tapety na dveře si můžeme obstarat jednotný vzorek našich prvních dveří a nikdo nepozná rozdíl. Tyto tapety smíme užít na kterékoliv dveře v domě. Navíc i na kuchyňskou linku. Tímto stylem můžeme zvýraznit naší již zastaralou a starší kuchyní.


Pouze jsme povinní fototapetu zakoupit a nalepit na dveře, jak jednoduché. /


Nádhera spočívá v schopnostech naších srdcí a v tom, jak jsme tvůrčí. Využijme proto, vše co vlastníme uvnitř sebe.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet