Tapety, které můžete nalepit bez pomocí – co stojí vědět o samolepících foliech

Posted on 05/02/2018 4:26pm

Hodně lidí během obnovy prostoru chce zcela sami rozhodovat o vzhledu pokojů a o všech činnostech. Současně je možné to ve větším měřitku, protože více dekorativních výrobků je připravených tak, aby objednavatelé sami je mohli používat na podporu použití „do-it-yourself“. Díky tomu i amatéři mají možnost unikátně udekorovat interiér s minimální pomocí odborníků (nebo vůbec bez). Někdy obnova prostoru je skvělou volbou nejenom, když pokoj buď dům je ve velmi špatném stavu , ale rovněž když jeho majitelé touží po radikální proměně stylu nebo nezbytná je změna funkce prostoru (např. dětský pokoj se stává obyvací pokojem).

domů
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Kvůli tomu směru mnoho firem s dekorativními přílohy nabízí samolepící tapety, díky kterým úplná proměna stěn je možná v jedině pár hodin. Nutný je pouze čas, trochu práce a základní manuální schopnosti - nepodceňovat v průběhu lepení fototapet klíčové je, aby byly připevněné rovně, aby obraz anebo vzor vypadal perfektně. Stojí to za to, být si vědom, že samolepící tapety jsou v současné době ekologické a dostupné v skoro všech možných barevních verziích – díky tomu vypadají krásně nejenom v obývaku nebo soukromém pokoji, ale také v rozmanitých komerčních prostorech - populární místo. Současně docela módní jsou tapety, které ukázují rozmanité textury, např. mahagonového dřeva, cihelní zdi, dřevní kůry nebo písku – takové dekorace umí konat pravdivé zázraky, jestli žádaný je baječný vzhled interiéru.pokoj
Author: Pinio
Source: Pinio
Samolepící tapety nyní jsou docela odolné a často sluší také stěnám charakteristických pro staré stavby. Jsou vytvořené většinou z kvalitní folie, jež skvělé se nalepí na moc různorodých látek – třeba na sádru, cihly, a dokonce také sklo. Nutné je pouze pozorné přečtení instrukci pro uživatele, aby vhodně připravit stěnu – občas zákazníci budou museli plochu vyčistit nebo odmastit. Nejlepší je samozřejmě nalepení tapety na úplně hladkou plochu. Jestli proces dekorování zdí probíhá dobře, výsledky jsou opravdu baječné – samozřejmě stojí to za to, závěřit možnostem samolepících tapet - wow!.

Tags: pokoje, obrazek, budovy